Sprawdź dostępność

MIESZKANIA

Sprawdź dostępność

GARAŻE

Mapa okolicy

LOKALIZACJA


PROGRESS Development Spółka z o.o.

pod tą nazwą działa na łódzkim rynku od 2003 roku.
Wcześniej, począwszy od roku 1989 jako firma budowlana zajmowała się realizacją dużych obiektów sportowych: hal sportowych, tenisowych, sal gimnastycznych oraz pływalni. Do końca 2000 roku zrealizowała ponad 30 obiektów sportowych na terenie całej Polski. Trzy lata później jako deweloper, firma zajęła się budową domów jednorodzinnych oraz niewielkich, kameralnych domów wielorodzinnych. Ostatnie nasze inwestycje to: kameralny, pięciopiętrowy budynek wielorodzinny przy ulicy Kowieńskiej 9 w Łodzi, czteropiętrowy przy ulicy Grodzieńskiej 13 oraz trzykondygnacyjny przy ulicy Kniaziewicza 18 w Łodzi.

Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych zarówno domów jak i budynków wielomieszkaniowych, prowadzi także działalność inwestycyjną, sprawuje nadzór budowlany. W oparciu o wieloletnie doświadczenie wysoko wykwalifikowanego zespołu oferuje profesjonalną obsługę inwestycji na wszystkich jej etapach, począwszy od wyboru gruntu, przez uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń, projekt, a zakończywszy na realizacji inwestycji.

Od momentu powstania firma PROGRESS Development kieruje się przekonaniem, że prawdziwą wartością jest rzetelność i profesjonalizm. Każda inwestycja Spółki jest przemyślana, korzystamy z najlepszych rozwiązań architektonicznych, które nie tylko mają wpływ na wygląd budynku, ale również na ich funkcjonalność, tak aby spełniały wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. Spółka stawia na najlepsze materiały i firmy wykonawcze.

PROGRESS DEVELOPMENT SP. Z O.O. oprócz gotowych obiektów mieszkalnych które oferuje klientom, świadczy również usługi w zakresie doradztwa i budownictwa jednorodzinnego.
Usługa nasza obejmuje zaprojektowanie oraz kompleksowe wybudowanie domu, według pomysłu i potrzeb klienta.
Powierzając firmie PROGRESS DEVELOPMENT budowę domu Twoich marzeń - od projektu, wykonanego przez naszych architektów, poprzez budowę, aż do przekazania kluczy - dokonałeś słusznego wyboru.

 

Last week, Immigration and Customs Enforcement refused to extend my stay of deportation. I sought sanctuary in the church because, like that of millions of other immigrants, my future in this buy cialis online cheap was thrown into doubt. Thanks to President new policy, every undocumented person is a priority for eviction from this country.